VÝKONNOSTNÍ SILNIČNÍ KOLA | DECATHLON SERVIS

VÝKONNOSTNÍ SILNIČNÍ KOLA

SILNIČNÍ KOLA

Vyberte si model svého silničního kola a najděte všechny informace týkající se tohoto produktu. Údržba, opravy, příslušenství a náhradní díly kompatibilní s vaším silničním kolem!

VAN RYSEL SRAM RIVAL AXS POWER

VAN RYSEL RCR SRAM RIVAL AXS POWER : upozornění, oprava

Vítejte na stránce poprodejního servisu kola RCR SRAM RIVAL AXS POWER. Toto kolo je postaveno pro vítězství. Pokud jste čistokrevný závodník a jediné, co vás zajímá, je vítězství, pak je RCR přesně pro vás. Na této stránce najdete všechny naše nejlepší tipy, jak používat, udržovat a servisovat vaše kolo: Opravy, montáž, návody, náhradní díly

VAN RYSEL NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA

VAN RYSEL NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA : upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA. Toto kolo uvádí řadu Race od Van Rysel. Toto kolo je pro každého, kdo chce zažít radost a všestrannost kola s karbonovým rámem. Na této stránce najdete všechny naše nejlepší tipy, jak používat, udržovat a servisovat vaše kolo NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA. Opravy, montáž, návody, náhradní díly

VAN RYSEL EDR S KARBONOVÝM RÁMEM, KOTOUČOVÝMI BRZDAMI A SADOU SHIMANO 105

VAN RYSEL RCR PRO SHIMANO ULTEGRA DI2 : upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model RCR PRO SHIMANO ULTEGRA DI2. Toto kolo je postaveno pro vítězství. Pokud jste čistokrevný závodník a jediné, co vás zajímá, je vítězství, pak je RCR přesně pro vás. Na této stránce najdete všechny naše nejlepší tipy, jak používat, udržovat a servisovat vaše kolo: opravy, montáž, návody a náhradní díly.

VAN RYSEL EDR S KARBONOVÝM RÁMEM, KOTOUČOVÝMI BRZDAMI A SADOU SHIMANO 105

VAN RYSEL RCR SRAM FORCE POWER 12 R : upozornění, oprava

Vítejte na stránce poprodejního servisu kola RCR SRAM FORCE POWER 12 R. Toto kolo je postaveno pro vítězství. Pokud jste čistokrevný závodník a jediné, co vás zajímá, je vítězství, pak je RCR přesně pro vás. Na této stránce najdete všechny naše nejlepší tipy, jak používat, udržovat a servisovat vaše kolo RCR SRAM FORCE POWER 12 R: Opravy, montáž, návody, náhradní díly

tacxflowsmart

CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR TACX FLOW SMART INTER: upozornění, oprava

Vítejte na stránce podpory pro domácí trenažér TACX FLOW SMART INTER. Najdete zde pokyny k tomuto výrobku a také odkaz na stránky podpory společnosti TACX. 

tacxflowsmart

CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR TACX VORTEX: upozornění, oprava

Vítejte na stránce podpory pro domácí trenažér TACX VORTEX. Najdete zde pokyny k tomuto výrobku a také odkaz na stránky podpory společnosti TACX. 

tacxneo2

CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR TACX NEO 2T SMART: upozornění, oprava

Vítejte na stránce podpory pro domácí trenažér TACX NEO 2T SMART. Najdete zde pokyny k tomuto výrobku a také odkaz na stránky podpory společnosti TACX. 

tacxflux

CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR TACX DIRECT DRIVE FLUX: upozornění, oprava

Vítejte na stránce podpory pro domácí trenažér TACX DIRECT DRIVE FLUX. Najdete zde pokyny k tomuto výrobku a také odkaz na stránky podpory společnosti TACX. 

tacxneo2

CYKLISTICKÝ TRENAŽÉR TACX NEO 2 SMART: upozornění, oprava

Vítejte na stránce podpory pro domácí trenažér TACX NEO 2. Najdete zde pokyny k tomuto výrobku a také odkaz na stránky podpory společnosti TACX. 

Van Rysel CF DURA ACE

KOLO ULTRA CF DURA ACE ČERNÉ: upozornění, oprava

S kolem Ultra CF DURA ACE, vlajkovou lodí řady ULTRA, zažijete požitek z rychlosti na silničním kole, které se velmi snadno ovládá. Špičkový rám Ultra CF poskytuje vynikající rovnováhu mezi nízkou hmotností, jízdními vlastnostmi a dynamikou. Toto závodní kolo vás naučí neustále překračovat své hranice.

VAN RYSEL EDR KARBON SRAM Force AXS eTap

VAN RYSEL EDR KARBON SRAM FORCE eTap AXS (2022): Návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro kolo EDR KARBON SRAM FORCE eTap AXS. Toto kolo s kotoučovými brzdami je součástí dlouhé série VAN RYSEL! Naši inženýři jej navrhli tak, abyste si s ním užili jízdu v jakémkoli terénu! Toto karbonové silniční kolo je určeno na tréninky nebo začátky se závoděním.  Na této stránce naleznete naše doporučení, jak se o svého závodníka starat.

TRIBAN RC500

Triban RC500 (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model Triban RC500. Toto kolo je určené na pravidelné použití, díky hliníkovému rámu a karbonové vidlici zaručuje pohodlnou jízdu. Má kola umožňující bezdušovou montáž, která mimo jiné výrazně snižuje riziko defektu. Mechanické kotoučové brzdy zajišťují spolehlivé brzdění, řazení rychlostí je rychlé a plynulé díky sadě Shimano Sora.

TRIBAN RC500

TRIBAN RC500: upozornění, oprava

Silniční kolo na pravidelné vyjížďky. Velmi pohodlné kolo ideální na časté vyjížďky na delší vzdálenosti. Budete jezdit dál a častěji. Má specifickou geometrii, kotoučové brzdy a je osazené sadou Shimano SORA.

TRIBAN RC120

Triban RC120 (2020): upozornění, oprava

Univerzální kolo, které díky hliníkovému rámu a karbonové vidlici zaručuje pohodlnou jízdu. Všestranné kolo s dvojpřevodníkem.

SILNIČNÍ KOLO EDR AF ULTEGRA

SILNIČNÍ KOLO EDR AF ULTEGRA (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránce poprodejního servisu pro silniční kolo EDR AF Ultegra bílo-černé. Silniční kolo na intenzivní sportovní vyjížďky. Kolo EDR AF ULTEGRA v sobě spojuje spolehlivost a výkon. Velký bráška modelu EDR AF 105 je taktéž vybaven rámem Endurance, spolehlivost mu zajišťují převody Shimano Ultegra a aerodynamická kola Fulcrum Racing 4.

GRAVEL GRX

GRAVEL EDR OFFROAD GRX 1X (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model VAN RYSEL OFFROAD GRX. Závodní a univerzální kolo vhodné na jízdu po silnici i polních stezkách. Možná jste ho viděli na Roc d'Azur během závodu Mavic Gravel Race. Toto nové kolo nabízí vynikající výkon na silnici a na trailech vás překvapí svou velkou všestranností.

VAN RYSEL EDR S KARBONOVÝM RÁMEM, KOTOUČOVÝMI BRZDAMI A SADOU SHIMANO 105

VAN RYSEL EDR CF DB SHIMANO 105 (2021): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejní podpory pro kolo EDR CF DB SHIMANO 105 černé. Tento model s kotoučovými brzdami je prvním v dlouhé sérii silničních kol VAN RYSEL! Naši inženýři jej navrhli tak, abyste si s ním užili jízdu v jakémkoli terénu! Jeho karbonový rám vás ohromí při jízdě v údolí i při výjezdech na vrcholky hor. Toto univerzální kolo je vybavené koly FULCRUM a plášti HUTCHINSON FUSION 5.

EDR AF 105

EDR AF 105 (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro kolo EDR AF 105 černé. Toto vytrvalostní kolo s hliníkovým rámem je určené na sportovní vyjížďky. Je živé a současně pohodlné. Váží pouze 8,8 kg, takže je stvořené na rychlou jízdu. Hliníkový rám, karbonovo-hliníková vidlice, sada Shimano 105 a kola Fulcrum R6: výkon za příznivou cenu.

Silniční kolo karbonové Ultra RCR 105

Silniční kolo karbonové Ultra RCR 105: upozornění, oprava

Vysoce výkonné karbonové kolo navržené na závody. Karbonový rám Ultra RCR zajišťuje dokonalou kombinaci nízké hmotnosti, rychlosti a dynamiky. Lehce si poradí s každým převýšením a každou vzdáleností, abyste mohli překonávat své limity.

ULTRA CF ULTEGRA DI2

KARBONOVÉ KOLO ULTRA RCR ULTEGRA DI2 (2019): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model ULTRA RCR CF ULTEGRA DI2. Jde o špičkový model řady ULTRA s přesným a pohodlným elektronickým řazením. Vysoce výkonný karbonový rám představuje dokonalou kombinaci nízké hmotnosti, rychlosti a dynamiky. Toto závodní kolo vám pomůže neustále posunovat vaše limity.

Triban RC120 Disc Flat Bar

Triban RC120 Disc Flat Bar (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu k modelu Triban RC120 Disc. Toto kolo je určené pro uživatele, kteří chtějí dělat v cyklistice rychlé pokroky. Je velmi univerzální a má 2×8 rychlostí, takže se s ním můžete vydat kamkoliv chcete! Má pohodlnou geometrii, hliníkový rám, karbonovou vidlici, ergonomicky tvarovaná řídítka a kotoučové brzdy, abyste se mohli vydat na všechny typy cest.

CYKLOKROSOVÉ KOLO RCX GRX

CYKLOKROSOVÉ KOLO RCX GRX 1X11 (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejní podpory pro kolo Van Rysel RCX GRX. Jde o první cyklokrosové kolo značky Van Rysel, které jsme navrhli pro maximální potěšení z každého závodu i tréninku. Díky karbonovému rámu a špičkovým komponentům nabízí jedinečný zážitek z jízdy. Celou zimní sezónu 2019 je testoval juniorský tým Van Rysel - AG2R La Mondiale, který s ním dosáhl umístění v první desítce na Světovém poháru v cyklokrosu 2019.

SILNIČNÍ KOLO VAN RYSEL EDR KARBON V-BRAKE SHIMANO ULTEGRA

VAN RYSEL EDR CF ULTEGRA (2021): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách technické podpory k silničnímu kolu EDR CF RIM SHIMANO ULTEGRA. Jde o stejný model jako EDR CF DB, liší se pouze použitými brzdami. Naši inženýři přepracovali tvar rámu tak, aby uspokojil vaše očekávání, ať už se budete pohybovat v jakémkoli terénu! Toto karbonové silniční kolo je určené na závody a tréninky pro výkonnostní cyklisty. Je osazené koly Fulcrum Racing 0 a plášti Hutchinson Fusion 5.

Triban RC120 Disc

Triban RC120 Disc (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu k modelu Triban RC120 Disc. Toto kolo je určené pro uživatele, kteří chtějí dělat v cyklistice rychlé pokroky. Je velmi univerzální a má 2×8 rychlostí, takže se s ním můžete vydat kamkoliv chcete! Má pohodlnou geometrii, hliníkový rám, karbonovou vidlici a kotoučové brzdy, abyste se mohli vydat na všechny typy cest.

Dámské kolo Triban RC520

Dámské kolo Triban RC520 (2020): upozornění, oprava

Univerzální kolo, které díky hliníkovému rámu a karbonové vidlici zaručuje pohodlnou jízdu. Brzdové páčky, sedlo a představec uzpůsobené ženské morfologii. Má výkonné hydraulicko-mechanické kotoučové brzdy a kola kompatibilní s bezdušovými plášti, které snižuji riziko defektu. Sada Shimano 105 zajišťuje rychlé a plynulé řazení rychlostí.

Triban RC520 Flat Bar

Triban RC520 Flat Bar (2020): upozornění, oprava

Univerzální kolo, které díky hliníkovému rámu, karbonové vidlici a ergonomickým řídítkům zaručuje pohodlnou jízdu. Má výkonné hydraulicko-mechanické kotoučové brzdy a kola umožňující bezdušovou montáž, která snižuje riziko defektu. Sada Shimano 105 zajišťuje rychlé a plynulé řazení rychlostí.

Van Rysel CF DURA ACE

SILNIČNÍ KOLO ULTRA CF DURA ACE: upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model ULTRA RCR CF DURA ACE. Podívejte se na naše tipy týkající se údržby, nastavení nebo oprav.  Níže naleznete několik odpovědí, které mohou váš problém vyřešit. Můžete také požádat o pomoc některého z našich poradců nebo najít náhradní díl pro vaše kolo. 

Triban RC520

Triban RC520 (2020): upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model Triban RC520. Jde o univerzální kolo, které díky hliníkovému rámu a karbonové vidlici zaručuje pohodlnou jízdu. Má výkonné hydraulicko-mechanické kotoučové brzdy a kola umožňující bezdušovou montáž, která snižuje riziko defektu. Sada Shimano 105 zajišťuje rychlé a plynulé řazení rychlostí.

1 of 3