Unselected
SPORTOVNÍ SILNIČNÍ KOLA | DECATHLON SERVIS

SPORTOVNÍ SILNIČNÍ KOLA

SILNIČNÍ KOLA

Vyberte si model svého silničního kola a najděte všechny informace týkající se tohoto produktu. Údržba, opravy, příslušenství a náhradní díly kompatibilní s vaším silničním kolem!

Unselected
VAN RYSEL NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA

VAN RYSEL NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA : upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro model NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA. Toto kolo uvádí řadu Race od Van Rysel. Toto kolo je pro každého, kdo chce zažít radost a všestrannost kola s karbonovým rámem. Na této stránce najdete všechny naše nejlepší tipy, jak používat, udržovat a servisovat vaše kolo NCR S KARBONOVÝM RÁMEM TIAGRA. Opravy, montáž, návody, náhradní díly

silniční-kolo-dětské-decathlon

DĚTSKÉ GRAVEL KOLO TRIBAN 520 26": upozornění, oprava

Silniční kolo pro děti od 9 do 12 let (vysoké 135 až 150 cm), které chtějí začít s jízdou na silničním kole. Má hliníkový rám, velká kola, dvojí ovládání brzd a šířku řídítek přizpůsobenou šířce dětských ramen.

VAN RYSEL EDR KARBON SRAM Force AXS eTap

VAN RYSEL EDR KARBON SRAM FORCE eTap AXS (2022): Návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Vítejte na stránkách poprodejního servisu pro kolo EDR KARBON SRAM FORCE eTap AXS. Toto kolo s kotoučovými brzdami je součástí dlouhé série VAN RYSEL! Naši inženýři jej navrhli tak, abyste si s ním užili jízdu v jakémkoli terénu! Toto karbonové silniční kolo je určeno na tréninky nebo začátky se závoděním.  Na této stránce naleznete naše doporučení, jak se o svého závodníka starat.

TRIBAN RC500

TRIBAN RC500: upozornění, oprava

Silniční kolo na pravidelné vyjížďky. Velmi pohodlné kolo ideální na časté vyjížďky na delší vzdálenosti. Budete jezdit dál a častěji. Má specifickou geometrii, kotoučové brzdy a je osazené sadou Shimano SORA.

Silniční kolo karbonové Ultra RCR 105

Silniční kolo karbonové Ultra RCR 105: upozornění, oprava

Vysoce výkonné karbonové kolo navržené na závody. Karbonový rám Ultra RCR zajišťuje dokonalou kombinaci nízké hmotnosti, rychlosti a dynamiky. Lehce si poradí s každým převýšením a každou vzdáleností, abyste mohli překonávat své limity.