camping bivouac sav decathlon

Kempování

Příručky k montáži a použití vašeho produktu, videonávody, časté dotazy, náhradní díly a servisní úkony. DECATHLON poskytuje podporu, která vám pomůže postavit, udržovat nebo opravit vaše kempingové vybavení.

Vyberte typ svého stanu

Co máte za produkt?

Hledáte návod k montáži, použití nebo náhradní díly pro své kempingové vybavení? Vyhledat je můžete v níže uvedených kategoriích, kde naleznete všechny potřebné informace.

Nejnovější návody

JAK UDRŽOVAT A SKLADOVAT STAN?

JAK UDRŽOVAT A SKLADOVAT STAN?

Dopřejte vašemu parťákovi na víkendy a dovolené trochu zasloužené pozornosti! Pravidelná údržba prodlouží jeho životnost. Na této stránce proto najdete veškeré informace o údržbě a skladování stanu, aby vám mohl sloužit co nejdéle. Pojďme se na ně podívat.

Jak (samo)nafukovací matraci čistit?

Jak opravit nafukovací matraci?

Abyste se o svoji kempingovou matraci postarali co nejlépe, ukážeme vám jak ji vyčistit, složit i opravit!

Jak opravit látku stanu

Jak opravit látku stanu

Je váš stan za roky používání poškozený? Objevte všechny naše tipy na prodloužení životnosti vašeho stanu, jak jen to je možné!

Jak správně používat nafukovací karimatku

Jak správně používat nafukovací karimatku?

Abyste se lépe vyspali a zároveň prodloužili životnost vaší karimatky, podívejte se na naše rady k použití a údržbě karimatek.

Jak vyměnit zlomený stanový prut?

Jak vyměnit zlomený stanový prut?

Pruty jsou kostrou vašeho stanu: tvoří strukturu a umožňují vám spát ve vypnutém stanu. Pokud se ale prut zlomí, může to být velký problém. Postupujte dle našeho návodu a opravte si prut sami!

Příručka na opravu zipů: oblečení, stany a přístřešky

Příručka na opravu zipů: oblečení, stany a přístřešky

Je vždy nepříjemné, když se vám na sportovním oblečení, stanu či kempinkovém přístřešku porouchá zip. V naší příručce se dozvíte, jakým způsobem zip odblokovat nebo jej velmi snadno opravit!

Jak se starat o autostan?

Jak se starat o autostan?

Před začátkem každé sezóny vám doporučujeme autostan zkontrolovat a provést potřebnou údržbu.

Skládání, praní a skladování spacího pytle

Jak prát a skladovat spací pytel?

Spát ve spacím pytli pod stanem nebo pod širákem je velký zážitek, zejména když vám je celou dobu příjemně teplo. Ale je jasné, že když jej budete používat, může se spací pytel zašpinit! Přečtete si naše tipy, jak jej prát a skladovat

BIVAKOVÁNÍ

Náhradní díly pro kempingové vybavení

Potřebujete k opravě vašeho kempingového vybavení náhradní díl? Jste na správném místě!  V našem katalogu najdete vešekeré náhradní díly v naší nabídce. Pokud hledáte jen díly kompatibilní s vaším vybavením, vyhledejte svůj stan v nabídce výše. ⤵️

BIVAKOVÁNÍ

Oprava kempingového vybavení v našem servisu

Služby servisu pro opravu nebo údržbu kempingového vybavení se nachází v každé prodejně Decathlon. Pro více informací o poskytovaných službách ve vaší prodejně Decathlon se obraťte přímo na váš nejbližší servis.

KEMPOVÁNÍ

Naše rady a tipy

Zde najdete všechny naše rady a tipy k turistice

Abyste prodloužili životnost svého vybavení na kempování, je potřeba se o něj dobře starat.Pravidelná údržba kempingového vybavení je skvělým způsobem, jak zabránit jeho předčasnému opotřebení. Abyste mohli vybavení bezpečně používat, je důležité ho udržovat v dobrém stavu.A s tím vám můžeme pomoci.

Naše závazky

Vy se staráte o svoji kondici a my zase o kondici vašeho vybavení. Proto na této stránce najdete vše o údržbě a opravách vašich výrobků Decathlon. Najdete tu také návody na montáž a uvedení do provozu, videonávody na údržbu a opravy, často kladené dotazy, nabídku náhradních dílů a také služeb našeho servisu.