camping bivouac sav decathlon

Kempování

Příručky k montáži a použití vašeho produktu, videonávody, časté dotazy, náhradní díly a servisní úkony. DECATHLON poskytuje podporu, která vám pomůže postavit, udržovat nebo opravit vaše kempingové vybavení.

Vyberte typ svého stanu

Co máte za produkt?

Hledáte návod k montáži, použití nebo náhradní díly pro své kempingové vybavení? Vyhledat je můžete v níže uvedených kategoriích, kde naleznete všechny potřebné informace.

KEMPOVÁNÍ

Naše rady a tipy

Zde najdete všechny naše rady a tipy k turistice

Abyste prodloužili životnost svého vybavení na kempování, je potřeba se o něj dobře starat.Pravidelná údržba kempingového vybavení je skvělým způsobem, jak zabránit jeho předčasnému opotřebení. Abyste mohli vybavení bezpečně používat, je důležité ho udržovat v dobrém stavu.A s tím vám můžeme pomoci.

Nejnovější návody

Jak (samo)nafukovací matraci čistit?

Jak opravit nafukovací matraci?

Abyste se o svoji kempingovou matraci postarali co nejlépe, ukážeme vám jak ji vyčistit, složit i opravit!

BIVAKOVÁNÍ

Náhradní díly pro kempingové vybavení

Potřebujete k opravě vaše kempingového vybavení náhradní díl? Jste na správném místě!  V našem katalogu najdete vešekeré náhradní díly v naší nabídce. Pokud hledáte jen díly kompatibilní s vaším vybavením, vyhledejte svůj stan v nabídce výše. ⤵️

BIVAKOVÁNÍ

Oprava kempingového vybavení v našem servisu

Služby servisu pro opravu nebo údržbu kempingového vybavení se nachází v každé prodejně Decathlon. Pro více informací o poskytovaných službách ve vaší prodejně Decathlon se obraťte přímo na váš nejbližší servis.

Naše závazky

Vy se staráte o svoji kondici a my zase o kondici vašeho vybavení. Proto na této stránce najdete vše o údržbě a opravách vašich výrobků Decathlon. Najdete tu také návody na montáž a uvedení do provozu, videonávody na údržbu a opravy, často kladené dotazy, nabídku náhradních dílů a také služeb našeho servisu.