KEMPINGOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

KEMPINGOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyberte si model vašeho kempingového příslušenství a najděte všechny informace týkající se vašeho produktu. Montáž, údržba, opravy a náhradní díly kompatibilní s vaším kempingovým příslušenstvím!

Údržba a oprava kempingového kuchyňského nábytku či stolu

Stůl a kuchyňská skříňka - Saga Tepee : upozornění, oprava

Vlastníte stůl nebo kuchyňskou skříňku Saga Tepee a máte otázky ohledně údržby nebo oprav? či chcete, aby vám vydržela co nejdéle? Přečtěte si naše tipy na údržbu a příp. opravy, díky kterým její životnost prodloužíte na maximum.

Údržba a oprava kempingového kuchyňského nábytku či stolu

Kempingová skříňka : upozornění, oprava

Vlastníte kempingovou skříňku, např. tu kuchyňskou? A chcete, aby vám vydržela co nejdéle? Přečtěte si naše tipy na údržbu a příp. opravy, díky kterým její životnost prodloužíte na maximum.

křeslo je možné srolovat a připevnit k batohu

Polohovací křeslo DESERT 500: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Křeslo se vám rozbilo? Nevyhazujte jej! Zkuste si výrobek opravit sami, nebo využijte služeb servisu v nejbližší prodejně. Na této stránce vás krok za krokem provedeme opravou křesla a zodpovíme otázky ohledně jeho používání.

Údržba a oprava kempingového kuchyňského nábytku či stolu

Polohovací kempingová židle Comfort: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Vlastníte polohovací židli Comfort? A chcete, aby vám vydržela co nejdéle? Přečtěte si naše tipy na údržbu a příp. opravy, díky kterým její životnost prodloužíte na maximum.