TURISTIKA

Turistika

Ať už potřebujete pomoc s údržbou, opravou nebo skladováním výrobků na turistiku, DECATHLON vám pomůže doma i na prodejně.

TURISTIKA

OPRAVA VAŠEHO TURISTICKÉHO VYBAVENÍ ODBORNÍKEM | SERVIS

Prostudovali jste naše návody a zjistili jste, že potřebujete náhradní díly na opravu turistického vybavení? Ať už jde o oblečení nebo vybavení, v našem katalogu najdete, co potřebujete ⤵️

Nejnovější návody

Jak (samo)nafukovací matraci čistit?

Jak opravit nafukovací matraci?

Abyste se o svoji kempingovou matraci postarali co nejlépe, ukážeme vám jak ji vyčistit, složit i opravit!

Jak se starat o turistický batoh a jak ho opravit?

Jak opravit a starat se o turistický batoh?

Batoh je nezbytností pro turistiku a treking!Podívejte se na naše tipy, aby vás batoh doprovázel co nejdéle na vašich cestách!

Jak nepromokavou bundu čistit?

Jak se starat o nepromokavou bundu?

Nepromokavá bunda je do hor naprostá nezbytnost. Díky ní můžete na výlet i za deště! Jak bundě zajistit co nejdelší životnost? Důkladně jí čistit a impregnovat, skladovat ji tak, aby se nepoškodila, a opravovat malé trhliny v látce.

Jak opravit látku stanu

Jak opravit látku stanu

Je váš stan za roky používání poškozený? Objevte všechny naše tipy na prodloužení životnosti vašeho stanu, jak jen to je možné!

praní péřové bundy

Jak se starat o péřovou bundu a jak ji opravit?

S turistikou máte bohaté zkušenosti, a tak vám ve výbavě nechybí péřová bunda. Anebo s turistikou začínáte, ale máte rádi teplo, a tak máte péřovou bundu, která vás pořádně zahřeje. Ať už patříte do první, nebo druhé skupiny, určitě chcete, aby vám péřová bunda sloužila co nejdéle. Stačí se držet našich rad a vaše oblečení vám bude sloužit ještě roky!

Opravování a údržba trekových či turistických holí

Jak udržovat, opravovat, skladovat a používat trekové hole?

Hledáte více informací o svých trekových holích? Údržba, opravy, použití, tipy... Všechny potřebné a užitečné informace k pohodlnému používání holí najdete zde.

Jak vyměnit zlomený stanový prut?

Jak vyměnit zlomený stanový prut?

Pruty jsou kostrou vašeho stanu: tvoří strukturu a umožňují vám spát ve vypnutém stanu. Pokud se ale prut zlomí, může to být velký problém. Postupujte dle našeho návodu a opravte si prut sami!

Jak pečovat o kožené turistické boty?

Jak pečovat o kožené turistické boty?

Když už člověk našel boty, které mu dobře sedí, určitě chce, aby mu sloužily co nejdéle! Jak turistické boty čistit, impregnovat, opravovat a skladovat?

Příručka na opravu zipů: oblečení, stany a přístřešky

Příručka na opravu zipů: oblečení, stany a přístřešky

Je vždy nepříjemné, když se vám na sportovním oblečení, stanu či kempinkovém přístřešku porouchá zip. V naší příručce se dozvíte, jakým způsobem zip odblokovat nebo jej velmi snadno opravit!

Skládání, praní a skladování spacího pytle

Jak prát a skladovat spací pytel?

Spát ve spacím pytli pod stanem nebo pod širákem je velký zážitek, zejména když vám je celou dobu příjemně teplo. Ale je jasné, že když jej budete používat, může se spací pytel zašpinit! Přečtete si naše tipy, jak jej prát a skladovat

TURISTIKA

Náhradní díly turistických výrobků

Prostudovali jste naše návody a zjistili jste, že potřebujete náhradní díly na opravu turistického vybavení?Náhradní díly batohů, holí, uzávěrů na láhve, oblečení nebo osvětlení - v našem katalogu najdete vše, co potřebujete ⤵️

TURISTIKA

Oprava vašeho turistického vybavení odborníkem | servis

Prostudovali jste naše návody a zjistili jste, že potřebujete náhradní díly na opravu turistického vybavení?Ať už jde o oblečení nebo vybavení, v našem katalogu najdete, co potřebujete ⤵️

TURISTIKA

Naše rady a tipy

Abyste prodloužili životnost svého turistického vybavení, je důležité se o něj dobře starat.Pravidelná údržba turistického vybavení je také vynikajícím způsobem, jak zabránit jeho předčasnému opotřebení. Abyste mohli vybavení bezpečně používat, je důležité ho udržovat v dobrém stavu. A s tím vám můžeme pomoci.

Naše závazky

Vy se staráte o vaše zdraví, my se staráme o vaše výrobky. Podívejte se na naše tipy, jak na údržbu produktů DECATHLONu.Na naší stránce najdete návody k sestavení a uvedení do provozu, videa o údržbě a opravách výrobků, často kladené dotazy, dostupné náhradní díly a servisní úkony, které provádím v prodejnách DECATHLON.