Technická podpora městská kola

Městská kola

Na této stránce naleznete tipy k údržbě a opravám městských kol z Decathlonu.

Jaké městské kolo jste si pořídili?

Podívejte se, jak na údržbu a opravy svého kola. Níže vyberte, do jaké z kategorií patří vaše kolo (klasické, na dlouhé vzdálenosti nebo City speed).

údržba opravy MĚSTSKÁ KOLA

Městská kola | naše doporučení k údržbě

Údržba, opravy, skladování... vše se dozvíte na DECATHLON BLOGU

Správně udržované kolo bude jezdit dlouho a daleko! Není tajemstvím, že aby stroje vydržely, je třeba se o ně pečlivě starat. Kolo v dobrém stavu také zajišťuje bezpečnou jízdu. Nevíte, jak na údržbu svého kola? Nevadí, vše o údržbě a opravách se dozvíte v našich doporučeních. Od každodenní údržby přes kontrolu opotřebení až po skladování, o všem se dozvíte na našich stránkách.

MĚSTSKÁ KOLA

Městská kola | služby servisu

Kontrola, opravy a údržba městských kol v servisech v prodejnách decathlon

V každé prodejně Decathlon naleznete servis, v němž se vyškolení technici postarají o údržbu a opravy vašeho sportovního vybavení Zde naleznete všechny služby, které naše servisy nabízejí.

Kontrola stavu kola, výměna duše, oprava zapletených kol, brzd nebo přehazovačky... a mnoho dalších!

MĚSTSKÁ KOLA
Jak sestavit městské kolo decathlon

Kolo mi bylo doručeno domů, jak je mám sestavit?

Zakoupili jste si kolo v Decathlonu a nechali jste si je doručit do místa bydliště. Zde naleznete podrobný návod, jak kolo sestavit, abyste si mohli co nejdříve užít jízdu v bezpečí a bez obav.

NAŠE RADY A TIPY

Jak nastavit sedlo?

JAK SEŘÍDIT 3 TYPY SEDEL PRO POHODLNOU JÍZDU

Sedlo je zásadním prvkem, který ovlivňuje pohodlí při jízdě na kole, ať už jde o kolo horské, městské, silniční nebo gravel. Správné seřízení sedla pomáhá předcházet nepříjemným pocitům a bolesti při jízdě.

Seřízení nového kola

Seřízení nového kola

Zakoupili jste jízdní kolo z eshopu Decathlon.cz? Níže najdete návody, tipy a rady na kompletaci kola z krabice

HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

Přilnavost, rychlost, bezpečnost...: tlak v pláštích významně ovlivňuje ovládání kola. Vysvětlíme vám, jak zvolit správný tlak pro pláště vašeho horského kola.

Jak seřídit odpružení?

JAK SPRÁVNĚ SEŘÍDIT ODPRUŽENÍ U HORSKÉHO KOLA?

Přidání odpružené vidlice a zadního tlumiče zásadně proměnilo jízdu na horském kole. Aby se jejich výhody daly při jízdě co nejlépe využít, je třeba se naučit, jak je správně seřídit. Správné seřízení musí vycházet z hmotnosti a stylu jízdy jezdce. Představíme vám faktory a parametry, které musíte při seřizování brát v úvahu, aby byla vaše jízda náročným terénem vždy bezpečná.

Jak správně čistit kolo?

Jak správně čistit kolo?

Na této stránce naleznete všechna naše doporučení k čištění kola. Členové našeho týmu se s vámi podělí o své tipy, jak se o kolo starat, aby vydrželo co nejdéle v bezvadném stavu. Díky pravidelné a pečlivé údržbě se vyhnete rozbití kola a budete se těšit z příjemné a pohodlné jízdy. Pokud budete údržbu zanedbávat, může se stát, že dojde k poškození kola, jehož oprava vaši peněženku určitě nepotěší!

Naše závazky

Naším cílem v Decathlonu je poskytnout vám technickou podporu stejné kvality, jaká je kvalita našich výrobků