sav cycle vélo btwin

CYKLISTIKA

-

Jaké kolo máte?

CYKLISTIKA

SERVISNÍ SLUŽBY

V každé naší prodejně najdete servis a v něm naše proškolené techniky, kteří vám rádi poradí s údržbou vašeho kola, nebo výběrem kompatibilního dílu.

Pokud si na opravu sami netroufáte rádi se o vaše kolo postaráme sami. Při převzetí kola na servis uděláme kolu základní diagnostiku a společně zvolíme ten nejlepší servisní úkon. Celou nabídku servisních úkonů najdete v našem ceníku:

CYKLISTIKA

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA A NÁHRADNÍ DÍLY

Jste kutil a vše si na svém kole uděláte sami? Hledáte jen to správné nářadí, šampon nebo stojan? Prohlédněte si celou naší nabídku cyklo nářadí a příslušentsví k údržbě a opravám kola.

TIP: Pokud chcete zobrazit jen díly, které jsou kompatibilní s vaším kolem, vyhledejte svůj model v sekci na začátku stránky.

NAŠE RADY A TIPY

Jak nastavit sedlo?

JAK SEŘÍDIT 3 TYPY SEDEL PRO POHODLNOU JÍZDU

Sedlo je zásadním prvkem, který ovlivňuje pohodlí při jízdě na kole, ať už jde o kolo horské, městské, silniční nebo gravel. Správné seřízení sedla pomáhá předcházet nepříjemným pocitům a bolesti při jízdě.
HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

Přilnavost, rychlost, bezpečnost...: tlak v pláštích významně ovlivňuje ovládání kola. Vysvětlíme vám, jak zvolit správný tlak pro pláště vašeho horského kola.
Seřízení nového kola

Seřízení nového kola

Zakoupili jste jízdní kolo z eshopu Decathlon.cz? Níže najdete návody, tipy a rady na kompletaci kola z krabice
Jak seřídit odpružení?

JAK SPRÁVNĚ SEŘÍDIT ODPRUŽENÍ U HORSKÉHO KOLA?

Přidání odpružené vidlice a zadního tlumiče zásadně proměnilo jízdu na horském kole. Aby se jejich výhody daly při jízdě co nejlépe využít, je třeba se naučit, jak je správně seřídit. Správné seřízení musí vycházet z hmotnosti a stylu jízdy jezdce. Představíme vám faktory a parametry, které musíte při seřizování brát v úvahu, aby byla vaše jízda náročným terénem vždy bezpečná.
Jak správně čistit kolo?

Jak správně čistit kolo?

Na této stránce naleznete všechna naše doporučení k čištění kola. Členové našeho týmu se s vámi podělí o své tipy, jak se o kolo starat, aby vydrželo co nejdéle v bezvadném stavu. Díky pravidelné a pečlivé údržbě se vyhnete rozbití kola a budete se těšit z příjemné a pohodlné jízdy. Pokud budete údržbu zanedbávat, může se stát, že dojde k poškození kola, jehož oprava vaši peněženku určitě nepotěší!
CYKLISTIKA

DECATHLON BLOG

Stále jste nenašli radu, kterou jste hledali? Zkuste to na našem blogu, kde naši kolegové sepsali svoje zkušenosti!