sav cycle vélo btwin

CYKLISTIKA

-

Jaké kolo máte?

Jak sestavit silniční kolo decathlon

KOLO MI BYLO DORUČENO DOMŮ, JAK JE MÁM SESTAVIT?

Zakoupili jste si kolo v Decathlonu a nechali jste si ho doručit domů?Zde naleznete podrobný návod, jak kolo sestavit, abyste si mohli co nejdříve užít jízdu v bezpečí a bez obav.

JAK PEČOVAT O KOLO

Ať už máte silniční kolo, horské kolo, trekové kolo, dětské kolo nebo městské kolo, tak je údržba vašeho kola základem. Pravidelně čistěte a udržujte své kolo v dobrém stavu, abyste zabránili poškození a prodloužili jeho životnost. Zásadním prvkem každého kola je soustava převodů. Ta musí být čistá a správně promazaná - to zásadně ovlivňuje její životnost.

POPRODEJNÍ SERVIS KOLA, CYKLISTIKA

JAK SI OPRAVIT KOLO?

Naučíme vás, jak si opravit své kolo Decathlon. Postupujte podle našich jednoduchých a vzdělávacích tutoriálů a staňte se skutečnými profesionály v údržbě a opravách svého kola. V našich návodech najdete všechny potřebné produkty a náhradní díly!

CYKLISTIKA

NÁHRADNÍ DÍLY

Jste kutil a vše si na svém kole uděláte sami? Hledáte jen ten správný náhradní díl?

TIP: Pokud chcete zobrazit jen díly, které jsou kompatibilní s vaším kolem, vyhledejte svůj model v sekci na začátku stránky.

JAK SI OPRAVIT KOLO - VIDEONÁVODY

Naučíme vás, jak si opravit své kolo Decathlon. Postupujte podle našich jednoduchých a vzdělávacích tutoriálů a staňte se skutečnými profesionály v údržbě a opravách svého kola. V našich návodech najdete všechny potřebné produkty a náhradní díly!

CYKLISTIKA

SERVISNÍ SLUŽBY

V každé naší prodejně najdete servis a v něm naše proškolené techniky, kteří vám rádi poradí s údržbou vašeho kola, nebo výběrem kompatibilního dílu.

Pokud si na opravu sami netroufáte rádi se o vaše kolo postaráme sami. Při převzetí kola na servis uděláme kolu základní diagnostiku a společně zvolíme ten nejlepší servisní úkon. Celou nabídku servisních úkonů najdete v našem ceníku:

NAŠE RADY A TIPY

Jak nastavit sedlo?

JAK SEŘÍDIT 3 TYPY SEDEL PRO POHODLNOU JÍZDU

Sedlo je zásadním prvkem, který ovlivňuje pohodlí při jízdě na kole, ať už jde o kolo horské, městské, silniční nebo gravel. Správné seřízení sedla pomáhá předcházet nepříjemným pocitům a bolesti při jízdě.

HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

HUŠTĚNÍ PLÁŠŤŮ HORSKÝCH KOL: JAKÝ TLAK JE NEJLEPŠÍ?

Přilnavost, rychlost, bezpečnost...: tlak v pláštích významně ovlivňuje ovládání kola. Vysvětlíme vám, jak zvolit správný tlak pro pláště vašeho horského kola.

Seřízení nového kola

Seřízení nového kola

Zakoupili jste jízdní kolo z eshopu Decathlon.cz? Níže najdete návody, tipy a rady na kompletaci kola z krabice

Jak seřídit odpružení?

JAK SPRÁVNĚ SEŘÍDIT ODPRUŽENÍ U HORSKÉHO KOLA?

Přidání odpružené vidlice a zadního tlumiče zásadně proměnilo jízdu na horském kole. Aby se jejich výhody daly při jízdě co nejlépe využít, je třeba se naučit, jak je správně seřídit. Správné seřízení musí vycházet z hmotnosti a stylu jízdy jezdce. Představíme vám faktory a parametry, které musíte při seřizování brát v úvahu, aby byla vaše jízda náročným terénem vždy bezpečná.

Jak správně čistit kolo?

Jak správně čistit kolo?

Na této stránce naleznete všechna naše doporučení k čištění kola. Členové našeho týmu se s vámi podělí o své tipy, jak se o kolo starat, aby vydrželo co nejdéle v bezvadném stavu. Díky pravidelné a pečlivé údržbě se vyhnete rozbití kola a budete se těšit z příjemné a pohodlné jízdy. Pokud budete údržbu zanedbávat, může se stát, že dojde k poškození kola, jehož oprava vaši peněženku určitě nepotěší!

CYKLISTIKA

DECATHLON BLOG

Stále jste nenašli radu, kterou jste hledali? Zkuste to na našem blogu, kde naši kolegové sepsali svoje zkušenosti!

NAŠE ZÁVAZKY

Na stránce podpory zpřístupňujeme každému údržbu a opravy produktů Decathlon. Podívejte se na pokyny pro montáž a uvedení do provozu, video tutoriály pro údržbu a opravy vašich produktů, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a služby poskytované techniky servisů Decathlon. Vše tak, abychom vám byli k dispozici!

KOLA, CYKLISTIKA