Montáž, údržba a opravy stolu na stolní tenis

Od údržby až po opravy, včetně montážních pokynů, vás DECATHLON doprovází po celou dobu životnosti vašeho stolu.

sav tennis de table artengo

Nejhledanější výrobky

STOLNÍ TENIS

Oprava stolu na stolní tenis specialistou | služby servisu

V každé prodejně Decathlon je servis, který nabízí i údržbu a opravy stolů na stolní tenis. Pro více informací se obraťte na svojí prodejnu.

Náhradní díly stolní tenis

Podívali jste se na videonávody a teď už víte, že potřebujete náhradní díl? V odkazu níže najdete všechny díly v nabídce. Pokud chcete najít jen ty kompatibilní s vaším stolem, vyhledejte váš stůl v kategoriích výše.

STOLNÍ TENIS

Ztratili jste návod na sestavení? Jeden díl na pingpongovém stole se rozbil, a tak jej chcete vyměnit, než se poškodí něco dalšího? Přemýšlíte, jak stůl na stolní tenis skladovat v zimě bez jakékoliv újmy nebo jak jej udržovat, aby vám vydržel věčně? Tady najdete veškeré potřebné informace, návody, rady, tipy, odkazy na náhradní díly...

Po celou dobu životnosti vašeho venkovního či vnitřního stolu na stolní tenis vám kryjeme záda.

Často kladené otázky

Kde najdu název a typ mého stolu?
Mám stůl do interiéru, nebo venkovní?

Desetiletá záruka

Desetiletá záruka se vztahuje na vady stolu (vyjma vrypů, koroze nebo ztráty barvy) s výjimkou vad vzniklých při běžném použití stolu nebo jeho použití v neobvyklých podmínkách. Záruku lze uplatnit pouze při předložení účtenky. V souladu s touto zárukou vám vyměníme vadné díly nebo celý stůl. Tyto obchodní záruky nenahrazují záruky ze zákona stanovené v daných členských státech.

garantie10ans