NAFUKOVACÍ KAJAKY

NAFUKOVACÍ KAJAKY

PADDLEBOARDY A KAJAKY

Vyberte si svůj model nafukovacího kajaku a najděte všechny informace týkající se tohoto produktu. Montáž, údržba, opravy, příslušenství a náhradní díly kompatibilní s vaším nafukovacím kajakem!

kayak-gonflable-itiwit-packraft-pr100-1p

NAFUKOVACÍ KAJAK PACKRAFT PR100 1MÍSTNÝ: upozornění, oprava

Packraft je velmi skladný, a tak si s ním můžete naplánovat dobrodružství na míru. Je skvělý na jízdu po klidné řece, ale je vhodný i na její sjezd či na překonání šířky jezera: zvládne vše, co si budete přát.

NAFUKOVACÍ KAJAK YAKKAIR FULL VYSOKOTLAKÝ TROJMÍSTNÝ

NAFUKOVACÍ KAJAK TAHE FULL HP3: upozornění, oprava

Nafukovací trojmístný kajak je určený pro pokročilé uživatele na půldenní výpravy na klidných vodách. VÝHODY 3MÍSTNÉHO kajaku. Maximální nosnost: 250 kg SNADNÁ MONTÁŽ/DEMONTÁŽ Nahuštění do 10 minut s pomocí dvojčinné ruční pumpy, do 8 PSI (0,55 bar) KVALITNÍ SKLUZ Podlouhlý kýl (příď a záď z litého materiálu tvarovaná do V) ODOLNOST Konstrukce z dílů Drop Stitch s vysokotlakým nahuštěním POHODLÍ Sedátka s vyšší opěrkou zajišťují lepší pohodlí pro vaše záda

Kanoe itiwit x500 4místná

NAFUKOVACÍ KANOE DROP STITCH VYSOKOTLAKÁ X500 4MÍSTNÁ

Náš tým vyvinul tuto kanoe pro pokročilé vodáky na rekreační celodenní vyjížďky s rodinou po řece či jezeře. Odolná nafukovací kanoe s vysokotlakým dnem Drop Stitch pro 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Zvýšená sedátka pro maximální pohodlí při pádlování. Dobrý kompromis mezi stabilitou a výkonem.

itiwit-kayak-gonflable-X500-decathlon

NAFUKOVACÍ KAJAK X500 1 OS 2 OS: upozornění, oprava

Pro velikosti: 1 OS / 2 OS | V prodeji od roku 2018

itiwit-kayak-gonflable-100+-decathlon

NAFUKOVACÍ KAJAK 100 TEXTILNÍ 1 OS / 2 OS / 3 OS: upozornění, oprava

Pro velikosti: 1 OS / 2 OS / 3 OS | V prodeji od roku 2016

ITIWIT-NAFUKOVACÍ-ČLUN-EASYBOAT-100

NAFUKOVACÍ ČLUN EASYBOAT 100 ITIWIT MODRÝ: upozornění, oprava

Člun je vyvinutý na příležitostné použití v blízkosti mořských břehů či břehů jezer. VÝHODY VÝROBKU KAPACITA Člun je vhodný pro dospělého a dítě, nosnost má 120 kg (265 lb). SNADNÉ SLOŽENÍ/ROZLOŽENÍ Pomocí ruční pumpy člun nafouknete do 5 minut. Vyfouknutí do 1 minuty SNADNÁ PŘEPRAVA Velmi lehký člun váží v přepravní tašce s rukojeťmi jen 2 kg.