TURISTIKA

Turistika

Ať už potřebujete pomoc s údržbou, opravou nebo skladováním výrobků na turistiku, DECATHLON vám pomůže doma i na prodejně.

Co máte za produkt?

Hledáte návod k montáži, použití nebo náhradní díly pro své turistické vybavení? Vyhledat je můžete v níže uvedených kategoriích, kde naleznete všechny potřebné informace.

TURISTIKA

Naše rady a tipy

Zde najdete všechny naše návody, jak se starat o své turistické vybavení.

Abyste prodloužili životnost svého turistického vybavení, je důležité se o něj dobře starat.Pravidelná údržba turistického vybavení je také vynikajícím způsobem, jak zabránit jeho předčasnému opotřebení. Abyste mohli vybavení bezpečně používat, je důležité ho udržovat v dobrém stavu. A s tím vám můžeme pomoci.

Nejnovější návody

Jak (samo)nafukovací matraci čistit?

Jak opravit nafukovací matraci?

Abyste se o svoji kempingovou matraci postarali co nejlépe, ukážeme vám jak ji vyčistit, složit i opravit!
TURISTIKA

Náhradní díly turistických výrobků

Prostudovali jste naše návody a zjistili jste, že potřebujete náhradní díly na opravu turistického vybavení?Náhradní díly batohů, holí, uzávěrů na láhve, oblečení nebo osvětlení - v našem katalogu najdete vše, co potřebujete ⤵️

TURISTIKA

Oprava vašeho turistického vybavení odborníkem | servis

Prostudovali jste naše návody a zjistili jste, že potřebujete náhradní díly na opravu turistického vybavení?Ať už jde o oblečení nebo vybavení, v našem katalogu najdete, co potřebujete ⤵️

Naše závazky

Vy se staráte o vaše zdraví, my se staráme o vaše výrobky. Podívejte se na naše tipy, jak na údržbu produktů DECATHLONu.Na naší stránce najdete návody k sestavení a uvedení do provozu, videa o údržbě a opravách výrobků, často kladené dotazy, dostupné náhradní díly a servisní úkony, které provádím v prodejnách DECATHLON.