oprava-stan-2-second-2-osoby-quechua-rozbitý

REF: 8513472

STAN 2 SECONDS EASY MODRÝ – 2 OSOBY

2024

ROZBIL SE VÁM STAN? NEVYHAZUJTE HO!

Když vyhodíte stan, má to stejný ekologický dopad, jako kdybyste ujeli autem přes 3000 km. Abychom tomuto neblahému dopadu předcházeli, zavázali jsme se v Decathlonu k tomu, že budeme vyrábět stany, které je možné opravit a po opravě budou ve skvělém stavu a plně funkční.

Na této stránce vás provedeme nejběžnějšími opravami stanu krok za krokem.

Pokud se u stanu objeví výrobní vada, samozřejmě můžete uplatnit standardní dvouletou záruku. V případě záruční reklamace se o veškeré opravy postaráme my, stačí, když nám stan dovezete do servisu na některou z prodejen. Mimo záruku, nebo pokud jste si stan poškodili sami, lze stan velmi snadno opravit svépomocí, příp. využít služeb našeho servisu (zpoplatněno).

Oprava prutu

Nejprve pomocí schématu níže zjistěte, který díl je poškozený. Poté si díl objednejte online nebo v některém z našich servisů. Nakonec postupujte dle videonávodu.

1) Schéma stanu

oprava-stan-2-second-2-osoby-quechua-rozbitý

2) Náhradní díly

Jak opravit tropiko stanu

Záplaty se používají na opravu trhlin ve vnějším plášti (tropiko). Kvalita materiálu záplaty má pak vliv na životnost celého stanu.

Tip: záplatu lepte z vnitřní strany, lépe se přichytí.

Naše služby

Všechny zde popsané opravy zvládnete sami, příp. můžete svůj stan svěřit do péče některého z našich servisů.

Informace o tom, jaké služby servis nabízí, najdete zde:

Příslušenství

Příslušenství zakoupíte na prodejnách nebo na decathlon.cz.

STAN 2 SECONDS EASY MODRÝ – 2 OSOBY

Co (ne)dělat

Tip, který vám pomůže správně rozložit stan, abyste si užili zážitek a hlavně zachovali jeho konstrukci v průběhu let: při rozkládání každé výztuhy (zatažením za červenou šňůrku), stůjte s rovnými zády, zvedněte a lehce zahýbejte každou výztuhou, aby se dostala ze sevření.

Několik rad pro snadnější údržbu stanu.