repair-tent-2-second-easy-2-people-quechua-broken

REF: 8553541

STAN 2 SECONDS EASY FRESH&BLACK PRO 2 OSOBY QUECHUA

2020

ROZBILI JSTE SI STAN? NEVYHAZUJTE HO!

Měli byste vědět, že dopad vyhozeného stanu na životní prostředí se rovná více než 3 000 km jízdy autem. Aby se tento dopad snížil, Decathlon se zavázal zajistit, že všechny jeho stany budou opravitelné a po opravě budou v dokonalém stavu!

Na této stránce vám poskytneme podrobnou pomoc s opravou stanu v závislosti na problému, se kterým jste se setkali.

Všechny naše stany jsou garantovány proti jakýmkoli výrobním vadám. V záruce se postaráme o opravu a svůj stan můžete přivést přímo do servisu ve vašem obchodě Decathlon. Mimo záruku jsou opravy, které byli způsobeny nesprávnou manipulací nebo použitím, přesto stan můžete snadno opravit (nebo nechat opravit v Decathlon servisu za poplatek).

Oprava tyčky

Chcete-li opravit svojí tyčku, jednoduše identifikujte díl v následujícím nákresu, objednejte díl online nebo ve vaší prodejně a postupujte podle návodu ve videu.

1/ Nákres stanu

repair-tent-2-second-2-people-quechua-broken

2/ Spare parts

how to repair a tent canvas

Lepící páska se používá na opravy trhlin a děr ve vrchním stanu (tropiko). V závislosti na kvalitě použitého produktu může tato oprava vydržet po celou dobu životnosti stanu.
Důležité: Pro lepší přilnavost je vhodné nalepit opravnou pásku na vnitřní stranu tropika.

NÁŠ TIP: Nezapomeňte, že můžete zavolat do svého obchodu nebo dostupnost ověřit online a objednat si díly předem. Pokud chcete poradit s opravou, poraďte se servisním technikem ve vašem Decathlon servisu.

Příslušenství

Najděte si své příslušenství na našem webu nebo ve svém obchodě Decathlon.

Aplikace decathlon camp

Najděte všechny uživatelské příručky, které vám pomohou snadno postavit a složit stan. Naše videa jsou přístupná, kdykoli chcete a kdekoli na světě, a to díky režimu offline naší aplikace Decathlon Camp.

Projděte celou nabídku rad, jak se o stan postarat