plonger

Šnorchlování / potápění

Vyberte typ svého vybavení na šnorchlování a objevte všechny související informace. Montáž, údržba, opravy, příslušenství a kompatibilní náhradní díly!

Vyberte typ svého vybavení

Zjistěte, jak udržovat a opravovat šnorchlovací masku easybreath.

Najít správný výrobek

Zjistěte, jak správně udržovat a opravovat vybavení značky Subea na potápění s přístrojem, šnorchlování, freediving či podmořský rybolov. Ať již jde o masky, kombinézy, šnorchly, láhve, žakety, neoprenové vybavení, harpuny apod. Stačí potřebný výrobek najít v níže uvedených kategoriích.

PODVODNÍ SPORTY

Naše rady pro údržbu výrobků

Povíme vám vše o údržbě, opravách či uskladnění!

Tajemstvím dlouhé životnosti výrobků je starostlivá péče o ně. Proto je důležité po každém použití, před dlouhým uskladněním či po něm výrobky správně udržovat. Zabráníte tak předčasnému opotřebení, ale také umožníte bezpečné používání vybavení v bezchybném stavu.

💡 Potřebujete opravit nějaký výrobek? Máte otvor v neoprenové kombinéze? Zadrhává se zip? Určitě vše zvládnete opravit sami! Naučíte se nové věci, a navíc to pomůže planetě. 😊
Podívejte se na naše rady jak správně pečovat o výrobky na podvodní sporty ⤵️

Údržba a oprava potápěčského vybavení v servisu

Objevte služby* poskytované pro opravu a údržbu potápěčského vybavení.

*Ceny našich služeb jsou pouze za práci (bez náhradních dílů) a mohou se lišit v závislosti na prodejně. V případě, že prodejna nezajišťuje dané služby, jsou výrobky zaslány do nejbližšího regionálního servisu, což může vést ke zvýšení ceny uvedené na internetu. Pro cenovou kalkulaci se obraťte na nejbližší prodejnu.

ÚDRŽBA A OPRAVA POTÁPĚČSKÉHO VYBAVENÍ V SERVISU

Naše náhradní díly k opravě potápěčského vybavení

Níže naleznete všechny náhradní díly k opravení vybavení na potápění s přístrojem, šnorchlování a freediving. 

Naše závazky

Vy pečujete o své zdraví a my zase o vaše výrobky. Díky našem servisním stránkám umožňujeme snadnou opravu vybavení a příslušenství DECATHLON. Snažíme se vám být vždy po ruce, a tak na nich naleznete návody k montáži a uvedení do provozu, instruktážní videa k údržbě a opravě výrobků, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a nabídku služeb servisu DECATHLON.

Naše závazky

DECATHLON se zavazuje poskytovat vám technickou podporu na své produkty.