plonger

Šnorchlování 

Vyberte typ svého vybavení na šnorchlování a objevte všechny související informace. Montáž, údržba, opravy, příslušenství a kompatibilní náhradní díly!

Najít správný výrobek

Zjistěte, jak správně udržovat a opravovat vybavení značky Subea na potápění s přístrojem, šnorchlování, freediving či podmořský rybolov. Ať již jde o masky, kombinézy, šnorchly, láhve, žakety, neoprenové vybavení apod. Stačí potřebný výrobek najít v níže uvedených kategoriích.

PODVODNÍ SPORTY

Naše rady pro údržbu výrobků

Povíme vám vše o údržbě, opravách či uskladnění!

Tajemstvím dlouhé životnosti výrobků je starostlivá péče o ně. Proto je důležité po každém použití, před dlouhým uskladněním či po něm výrobky správně udržovat. Zabráníte tak předčasnému opotřebení, ale také umožníte bezpečné používání vybavení v bezchybném stavu.

Potřebujete opravit nějaký výrobek? Máte otvor v neoprenové kombinéze? Zadrhává se zip? Určitě vše zvládnete opravit sami! Naučíte se nové věci, a navíc to pomůže planetě.
Podívejte se na naše rady jak správně pečovat o výrobky na podvodní sporty.

Údržba a oprava potápěčského vybavení v servisu

Pro opravu easybreath masky budete potřebovat náhradní díly, které naleznete na stránkách www.decathlon.cz. S opravou easybreth masky je servisní technik seznámen a je možné navštívit prodejnu se servisem. 

ÚDRŽBA A OPRAVA POTÁPĚČSKÉHO VYBAVENÍ V SERVISU

Kompletní nabídka

Níže naleznete celou naší nabídku na potápění, šnorchlování, freediving.

Naše závazky

Vy pečujete o své zdraví a my zase o vaše výrobky. Díky našem servisním stránkám umožňujeme snadnou opravu vybavení a příslušenství DECATHLON. Snažíme se vám být vždy po ruce, a tak na nich naleznete návody k montáži a uvedení do provozu, instruktážní videa k údržbě a opravě výrobků, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a nabídku služeb servisu DECATHLON.