servisní oddělení Decathlon

SERVISNÍ ODDĚLENÍ DECATHLON - OPRAVY A ÚDRŽBA SPORTOVNÍCH VÝROBKŮ

Zkušení a proškolení technici jsou v prodejnách Decathlon připraveni vám pomoci s opravou a údržbou vašeho sportovního vybavení.

SERVISY V PRODEJNÁCH DECATHLON

Chcete využít služeb našeho servisního oddělení?

Výrobky nevyhazujte, ale opravte je! V našich servisních odděleních vám zkušení a ochotní profesionálové pomohou s opravou a údržbou sportovního vybavení. V rámci zkvalitňování našich služeb jsou všichni naši technici proškolení tak, aby vám pomohli vyřešit jakýkoliv problém s vaším sportovním vybavením. Jejich zaměstnáním jsou opravy a údržba výrobků, procházejí pravidelnými školeními, aby vám poskytovali naprosto bezchybné služby.

SERVISY V PRODEJNÁCH DECATHLON

Naše závazky

Decathlon se zavazuje poskytovat vám tu nejlepší možnou technickou podporu na své produkty.

Stejně jako vy se staráte o své zdraví, my pečujeme o vaše výrobky. Na našich servisních stránkách naleznete vše potřebné pro údržbu a opravy sportovního vybavení a výrobků Decathlon. Naleznete zde pokyny k montáži a k uvedení do provozu, instruktážní videa pro opravy a údržbu výrobků, nejčastěji kladené dotazy, dostupné náhradní díly a služby poskytované našimi techniky v servisních odděleních Decathlon, kteří jsou vždy připraveni vám poradit a pomoci.