Poprodejní servis rybolovu

Rybolov: montáž, úprava a údržba

Decathlon vám nabízí pomoc s údržbou či opravou rybářského vybavení u vás doma či v prodejnách Decathlon.

JAKÝ MÁTE PRODUKT?

Potřebujete pomoc s výrobky CAPERLAN? Ať se již jedná o člun, naviják, prut či bivakovací stan, vyberte si z kategorií uvedených níže, shlédněte instruktážní video či si přečtěte naše tipy, vše o nabídce našich služeb i náhradních dílů.

Rybolov

Naše rady k rybolovu

Vše potřebné pro zajištění dlouhé životnosti výrobku.

I když se jedná o odolné výrobky, jsou při rybolovu vystaveny velmi náročným podmínkám.  Pravidelná údržba vám napomůže předcházet jejich poškození či předčasnému opotřebení! Ať se jedná o prut, naviják či plavidlo, po každém použití či před dlouhodobým uskladněním je dobré výrobek zkontrolovat a otřít hadříkem!

Vhodný náhradní díl k rybářskému vybavení

Potřebujete vyměnit součástku na vašem rybářském vybavení? Chcete vyměnit cívku v navijáku či prut v bivakovacím stanu? Níže naleznete všechny potřebné náhradní díly pro opravu rybářského vybavení.

Naše závazky

Vy pečujete o své zdraví a my zas o vaše výrobky. Díky našim servisním stránkám umožňujeme snadnou opravu vybavení a příslušenství DECATHLON. Snažíme se vám být vždy po ruce, a tak na nich naleznete návody k montáži a uvedení do provozu, instruktážní videa k údržbě a opravě výrobků, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a nabídku služeb servisu DECATHLON.