RUN100E-VERZE A

Ref: 8759370

RUN100E-VERZE B

Datum uvedení na trh: Leden 2022

Běžecký pás RUN100E spojuje výkon a chytré funkce, je určen na pravidelné použití a vyznačuje se svou skladností.

Montáž a zprovoznění

Zakoupili jste výrobek značky Domyos a my bychom vám tímto rádi poděkovali za projevenou důvěru. Abychom vám pomohli trenažér zprovoznit, připravili jsme pro vás videonávod, jak postupovat při montáži krok po kroku.

Zprovoznění a používání výrobku

Zakoupili jste výrobek značky Domyos a my bychom vám tímto rádi poděkovali za projevenou důvěru. Abyste se rychle mohli pustit do prvních tréninků, připravili jsme pro vás řadu doporučení ke zprovoznění a používání vašeho nového běžeckého pásu.

Mám problém

Je eliptický trenažér správně smontovaný, ale v průběhu jeho používání se objevily problémy? Nejčastěji kladené dotazy naleznete zde.

Nákres dílů

RUN100E verze A
RUN100E verze A

Nepodařilo se vám vyřešit váš problém, nebo jste zde nenalezli odpověď na svou otázku?

Pak prosím kontaktujte přímo naše techniky

Údržba výrobku

Trenažér vám pomáhá starat se o vaši postavu, proč mu tedy nevěnovat nějakou péči zpět? Pravidelná údržba je důležitým předpokladem správného fungování stroje. Navíc prodlužuje jeho životnost. Naše doporučení k údržbě výrobku naleznete zde.

Opravy výrobku

Chcete sami provést opravu na svém eliptickém trenažéru, ale nevíte, jak na to? Zde naleznete všechna naše doporučení a videa.

RUN100E verze A

Údržba a opravy v servisu

Podívejte se na naši nabídku* údržby a opravy.

*Ceník servisu zahrnuje pouze práci (nikoli díly) a může se v různých prodejnách lišit.
V případě, že daný servis nemůže zakázku zhotovit lokálně, je nutné výrobek odeslat do nejbližšího regionálního servisu, a cena zakázky nakonec může být vyšší, než je uvedená na webových stránkách. Předběžný rozpočet s odhadem ceny obdržíte ve vaší prodejně Decathlon.

Objednejte si díly dostupné pro tento výrobek

POTŘEBUJETE NÁHRADNÍ DÍLY K BĚŽECKÉMU PÁSU?

Návod

RUN100E verze A

Návod run100e-b

Potřebujete návod k výrobku? Zde si jej můžete stáhnout.

Návod

Pokyny ke skladování a údržbě

RUN100E verze A

Naše závazky

Domyos poskytuje při dodržení normálních podmínek používání záruku 5 let na rám a 2 roky na ostatní díly a práci, počítáno od data nákupu prokázaného účtenkou z pokladny.