RUN100E-VERZE A

Ref: 8607158

RUN100E-VERZE A

Datum uvedení na trh: Listopad 2021

Běžecký pás RUN100E spojuje výkon a chytré funkce, je určen na pravidelné použití a vyznačuje se svou skladností.

Montáž a zprovoznění

Zakoupili jste výrobek značky Domyos a my bychom vám tímto rádi poděkovali za projevenou důvěru. Abychom vám pomohli pás zprovoznit, připravili jsme pro vás videonávod, jak postupovat při montáži krok po kroku.

Zprovoznění a používání výrobku

Zakoupili jste výrobek značky Domyos a my bychom vám tímto rádi poděkovali za projevenou důvěru. Abyste se rychle mohli pustit do prvních tréninků, připravili jsme pro vás řadu doporučení ke zprovoznění a používání vašeho nového běžeckého pásu.

Mám problém

Je běžecký pás správně smontovaný, ale v průběhu jeho používání se objevily problémy? Nejčastěji kladené dotazy naleznete zde.

Nákres dílů

RUN100E verze A

Údržba výrobku

Pás vám pomáhá starat se o vaši postavu, proč mu tedy nevěnovat nějakou péči zpět? Pravidelná údržba je důležitým předpokladem správného fungování stroje. Navíc prodlužuje jeho životnost. Naše doporučení k údržbě výrobku naleznete zde.

Opravy výrobku

Chcete sami provést opravu na svém pásu, ale nevíte, jak na to? Zde naleznete všechna naše doporučení a videa.

RUN100E verze A

Údržba a opravy v servisu

Podívejte se na servisní úkony* pro údržbu a opravu vašeho pásu.

*Ceník servisu zahrnuje pouze práci (nikoli díly a případný dojezd technika). Servis fitness strojů pro Decathlon zajišťuje externí partner. Pro zadání zakázky opravy kontaktujte svojí prodejnu, která vám podle popisu problému může stanovit přibližnou cenu opravy.

Objednejte si díly dostupné pro tento výrobek

POTŘEBUJETE NÁHRADNÍ DÍLY K BĚŽECKÉMU PÁSU?

Návod

RUN100E verze A

Návod run100e-a

Potřebujete návod k výrobku? Zde si jej můžete stáhnout.

NÁVOD

Pokyny ke skladování a údržbě

RUN100E verze A

Naše závazky

Domyos poskytuje při dodržení normálních podmínek používání záruku 5 let na rám a 2 roky na ostatní díly a práci, počítáno od data nákupu prokázaného účtenkou z pokladny.