Kitesurf

Kitesurf, létající draci, wingfoil a foil: sestavení, údržba, oprava

Decathlon vám nabízí pomoc se sestavením, údržbou či opravou vybavení na kitesurfing, wingfoiling, hydrofoiling i pouštění létajících draků, ať už u vás doma nebo v prodejnách.

O jaký se jedná výrobek?

Sháníte návod k sestavení či použití, případně správné náhradní díly pro vaše vybavení na kitesurfing, wingfoiling, hydrofoiling či létající draky?
Podívejte se do některé z kategorií níže, kde najdete informace, které potřebujete.

Kitesurf

Údržba a oprava v servisu našimi techniky

Objevte služby* poskytované pro opravu a údržbu vybavení na kitesurfing.

*Ceny našich služeb jsou pouze za práci (bez náhradních dílů) a mohou se lišit v závislosti na prodejně. V případě, že prodejna nezajišťuje dané služby, jsou výrobky zaslány do nejbližšího regionálního servisu, což může vést ke zvýšení ceny uvedené na internetu. Pro cenovou kalkulaci se obraťte na nejbližší prodejnu. 

Naše závazky

Vy pečujete o své zdraví a my zase o vaše výrobky. Díky našem servisním stránkám umožňujeme snadnou opravu vybavení a příslušenství DECATHLON. Snažíme se vám být vždy po ruce, a tak na nich naleznete návody k montáži a uvedení do provozu, instruktážní videa k údržbě a opravě výrobků, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a nabídku služeb servisu DECATHLON.