PEVNÉ PADDLEBOARDY

PEVNÉ PADDLEBOARDY

PADDLEBOARDY A KAJAKY  

Vyberte si svůj model paddleboardu a najděte všechny informace týkající se tohoto produktu. Montáž, údržba, opravy, příslušenství a náhradní díly kompatibilní s vaším pevným paddleboardem!

ITIWIT-EPOXY-SUP-WAVE-500-88

ITIWIT-EPOXY PADDLEBOARD WAVES 500 8'8 ČERVENÝ: upozornění, oprava

Paddleboard je určený pro pokročilé uživatele do 60 kg do vln. VÝHODY VÝROBKY SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Shape prkna je vhodný na surfové použití za každých podmínek STABILITA Shape je vhodný pro pokročilé uživatele s hmotností do 60 kg. Objem prkna: 122 litrů SNADNÝ PŘENOS Ergonomické madlo hmotnost 9,4 kg GRIP 2/3 nášlapy z EVA pěny" se vzorkem ve tvaru diamantu.

ITIWIT-EPOXY-SUP-WAVE-500-92

ITIWIT-EPOXY PADDLEBOARD WAVES 500 9'2 ŽLUTÝ: upozornění, oprava

Je určený pro pokročilé uživatele od 60 do 80 kg do vln. VÝHODY VÝROBKY SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Shape prkna je vhodný na surfování za každých podmínek. STABILITA Shape je vhodný pro pokročilé uživatele s hmotností do 80 kg. Objem prkna: 133 litrů. SNADNÝ PŘENOS Ergonomické madlo, hmotnost: 9,8 kg. GRIP 2/3 nášlapy z EVA pěny se vzorkem ve tvaru diamantu. Objem prkna: 133 litrů. SNADNÝ PŘENOS Ergonomické madlo, hmotnost: 9,8 kg. GRIP 2/3 nášlapy z EVA pěny se vzorkem ve tvaru diamantu.

ITIWIT-EPOXY-SUP-102-GREY-ORANGE

ITIWIT-EPOXY-STAND-UP PADDLE 10'2 GREY ORANGE: upozornění, oprava

Určený pro příležitostné až pravidelné projížďky na paddleboardu VÝHODY SKLUZ A VÝKONNOST Pevný shape zajišťuje skvělý skluz po klidné hladině STABILITA Vhodný pro uživatele nad 80 kg SNADNÝ PŘENOS Hmotnost: 13,3 kg, 1 ergonomické středové madlo. Jeden elastický popruh. ODOLNOST Jádro z epoxidové pryskyřice a sklolaminátu vložené mezi vrstvy z dřevěné dýhy.