ONear 500 (2018):

REF: 8485505, 8405251, 8485506

ONear 500 (2018):

2018

Stabilní a pohodlná sluchátka pro všechny, kteří při běhu rádi poslouchají hudbu. Jsou odolná vůči dešti a potu.

Zaměřili jsme se na pohodlí a stabilitu, abyste si běhání při hudbě užili na 100 % a nemuseli se o sluchátka starat.

PRVNÍ POUŽITÍ

Jak spárovat sluchátka pro každodenní použití?

Jakmile jednou sluchátka spárujete s telefonem, při dalším použití stačí zkontrolovat, zda je aktivován Bluetooth na vašem telefonu. Bluetooth ikonka by měla být viditelná na telefonu. Poté zapněte sluchátka a kontrolka na pravém sluchátku by měla téměř okamžitě zezelenat. Pokud kontrolka zůstane modrá, znamená to, že se sluchátka nepodařilo připojit k telefonu.  V takovém případě přejděte do nabídky Bluetooth v telefonu a v seznamu blízkých zařízení klikněte na ONEAR 500.

Jak správně sluchátka umístit?

Stabilní a pohodlná sluchátka pro všechny, kteří při běhu rádi poslouchají hudbu. Doporučujeme vyzkoušet několik velikostí nástavců a vybrat ty, které drží nejlépe. Rozdíl mezi třemi velikostmi S/M/L se může zdát na první pohled nepatrný, ale může mít zásadní vliv na to, jak vám sluchátka sedí. Ujistěte se, že jste stabilizační křídlo ušních koncovek pevně zatlačili do ucha. Důležité je přetáhnout kabel přes uši a za ně a poté kabel mírně utáhnout.

Umístění sluchátek

Jak spárovat sluchátka s telefonem?

Pro automatické propojení sluchátek s telefonem je potřeba nejprve provést několik kroků. Zapněte stisknutím tlačítka po dobu 5 sekund. Kontrolka na sluchátku musí blikat modře. Přejděte do nastavení Bluetooth telefonu a funkci aktivujte. Zařízení ONEAR 500 se zobrazí v seznamu Bluetooth zařízení v okolí. Vyberte ONEAR 500. Zobrazí se zpráva připojeno nebo ano vedle názvu zařízení a kontrolka sluchátek svítí zeleně. Sluchátka jsou připojena k telefonu a připravena k použití. Při dalším použití budou sluchátka automaticky rozpoznána telefonem. Funkci Bluetooth aktivujte předtím, než sluchátka zapnete. Pokud zařízení v seznamu nevidíte, zkontrolujte, zda se kontrolka na pravém sluchátku rozsvítí zeleně, jakmile sluchátka zapnete. V takovém případě jsou sluchátka připojena k jinému telefonu. Vypněte funkci Bluetooth na dalších telefonech nebo tabletech. Pokud se zařízení ONEAR 500 nezobrazuje v seznamu, přestože kontrolka na pravém sluchátku bliká modře, doporučujeme odstranit nepoužívaná zařízení Bluetooth, zavřít nabídku a znovu otevřít.

Spárování sluchátek

Dochází k přerušování hudby

U tohoto modelu jsme se zaměřili na kvalitu příjmu Bluetooth, aby nedocházelo k přerušování zvuku. Každý výrobek testován ve speciální komoře, aby se ověřil jeho výkon Bluetooth. Pokud se někdy setkáte s přerušením, zkontrolujte, zda signál Bluetooth v okolí telefonu nemůže být něčím narušen. Některé kryty telefonů mohou signál narušit. Pokud i přes tato opatření problémy přetrvávají, doporučujeme nosit telefon v pouzdře na levé paži. Anténa Bluetooth je umístěna na levém sluchátku.

ONear 500 (2018)

Údržba

Odejměte nástavec a vyčistěte špínu.

Oprava

Opravy vyžadují speciální dovednosti. Seznam náhradních dílů naleznete níže.
Nefunkční výrobek, který nelze opravit vyhoďte do kontejneru na elektroodpad.

Náhradní díly

Seznam náhradních dílů pro tento výrobek:
Kabel USB:
Kód: 8322620
Kabel micro USB

Prohlášení o shodě

  • Prohlášení o shodě? Klikněte na stáhnout.

Návod k použití

  • Potřebujete návod k použití? Klikněte na stáhnout.