Krasobruslení

LEDNÍ BRUSLE

Potřebujete svoje brusle nabrousit, koupit nové tkaničky nebo pořídit kryt na nože? Se vším vám pomůžeme jak na prodejně, tak z vašeho domova.

Krasobruslení

NAŠE RADY K ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ

Jak vybrat a následně pečovat o svoje brusle?

Chcete-li prodloužit životnost vašeho krasobruslařského vybavení, je důležité o něj dobře pečovat. Údržba bruslí je také vynikající způsob, jak předejít předčasnému opotřebení. Je to tak, pro zajištění bezpečnosti je nezbytné udržovat své sportovní vybavení v dobrém stavu. Tímto procesem vás provedeme.

Krasobruslení

BROUŠENÍ BRUSLÍ

Na každé prodejně Decathlon najdete servis, ve kterém si brusle můžete nechat nabrousit. Objevte všechny služby, které naši vyškolení technici nabízí.

V našich prodejnách používáme profesionální brusky značky Prosharp. Naši proškolení technici vám rádi pomůžou s výběrem toho správného rádiusu (žlábku) vašich nožů a poradí s údržbou vašich ledních bruslí.

Lední bruslení

NAŠE ZÁVAZKY

Vy se staráte o své zdraví a my se staráme o dobrý stav vašeho sportovního vybavení. Na naší stránce podpory zpřístupňujeme informace k údržbě a opravám vašich produktů. Najdete zde pokyny pro montáž a uvedení do provozu, video tutoriály pro údržbu a opravy vašich produktů, často kladené otázky, dostupné náhradní díly a služby poskytované techniky Decathlon servisů. Vše tak, abychom stáli při vás a mohli vám pomoci.