TOWN 5 XL MODRÁ

REF: 8401635

TOWN 5 XL MODRÁ

2018

Koloběžka na příležitostné jízdy na krátkou vzdálenost (do 2 km). Výška uživatele: od 145 do 195 cm. Maximální nosnost: 100 kg.

Klíčové vlastnosti:

SNADNÉ POUŽITÍ: Velká kolečka (200 mm).~Dojedete dále!

SNADNÝ PŘENOS: 4,7 kg, snadno se přenáší díky popruhu.~Snadné parkování díky stojánku.

NASTAVITELNOST: Přesné nastavení výšky řídítek pro uživatele od 145 do 195 cm.

NEUŠPINÍTE SE: Blatník na předním a na zadním kolečku. 

 

Váš servis

CESTA ZÁKAZNÍKA

Technické informace a údržba

Jaká jsou bezpečnostní pravidla pro použití této koloběžky?

Upozornění: při jízdě doporučujeme používat ochranné prvky (přilbu, chrániče kolen a loktů). Většina vážných nehod se stává během prvních měsíců používání koloběžky. Proto si nejprve řádně natrénujte základní techniku jízdy, abyste dobře zvládali rychlou jízdu i brzdění v rizikových situacích a za jakýchkoli podmínek. Nikdy nejezděte na kluzkém povrchu.

Jak je koloběžka town 5 xl vybavená?

Dlouhá a ergonomická brzda na zadním kolečku zajišťuje účinné brzdění a zároveň chrání před nečistotami (funguje jako blatník).

Kde koloběžku skladovat?

Uvnitř: Koloběžku skladujte uvnitř doma nebo v práci. Koloběžka může být opřená o zeď, za dveřmi, pod stolem nebo v nějakém úložném prostoru. Je to jednodušší, pokud je skládací.

V tašce nebo obalu: Pokud vlastníte skládací model koloběžky, je její uskladnění jednodušší. I přenos složené koloběžky je jednodušší.

Stojánek: Stejně jako na chodníku: zabírá prostor, ale stylově a originálně! Koloběžku můžete připevnit ke stojanu: na zemi, koloběžka stojí; nebo upevnit na zeď jako kolo.

stojan
Jak udržovat koloběžku v dobrém stavu?

Šetřete brzdy

Opakované použití brzdy způsobí opotřebení zadního kola, které ztratí svůj kulatý tvar a na některých místech se zploští. Pokud je to jen trochu možné, brzděte nohou. V případě, že je potřeba použít brzdu, stiskněte páčku zlehka (budete brzdit pomaleji, ale ušetříte kolečko).

Vyhněte se jízdě na mokrém a příliš špinavém povrchu

Pokud budete jezdit na mokrém povrchu, rychleji opotřebujete ložiska. A dále protiskluzový pruh na desce bude ztrácet svoji přilnavost a vy budete pociťovat nižší stabilitu. Řešení je jednoduché: jezděte na suchém asfaltu a vyhýbejte se loužím, písku a hlíně.

Čistota

Udržování čisté koloběžky je nejjednodušší a nejúčinnější způsob její údržby.Otřete hadrem ložiska a části, které jsou nejvíce vystaveny zašpinění (kolečka, hlavové složení, protiskluzový pruh). Tímto způsobem se jednoduše vyhnete chomáčům prachu a možným problémům s provozem koloběžky.

 

 

Je koloběžka town 5 xl snadno ovladatelná?

Lepší ovládání směru díky zahnutým řídítkům. Na řídítka jsou umístěna výškové značky pro snadné nastavení výšky. Koloběžku Town 5 XL můžete snadno přenášet díky popruhu (součástí). Chcete zastavit? Díky stojánku koloběžku můžete zaparkovat kdekoliv.

SNADNÁ MANIPULACE

Servisní úkony v decathlonu