MF 3.6 V5 CHROME

REF: 8529511, 8502748

KOLOBĚŽKA FREESTYLE MF3.6+ 

V souboru naleznete návod, náhradní díly, rady pro údržbu, videa, jak opravit koloběžku.

Váš servis

CESTA ZÁKAZNÍKA

Technické informace a údržba

K čemu slouží různé velikosti koleček?

100, 110 nebo 120 mm? Čím větší má kolečko průměr, tím větší bude stabilita při jízdě, což umožní jet větší rychlostí... Větší kolečka jsou ale také těžší.   Větší kolečka jsou těžší, nezachází se s nimi tak snadno jako s menší kolečky, předvádět triky proto může být obtížnější.  Velikost koleček je tedy třeba zvolit podle toho, k čemu bude koloběžka používána.

Jaký je rozdíl mezi freestyle a "klasickou" koloběžkou?

Rozdíl mezi freestyle koloběžkou a klasickou koloběžkou je stejný jako rozdíl mezi BMX kolem a kolem do města. Koloběžka na freestyle má širší řídítka a menší kolečka (pro lepší ovladatelnost). Je také lehčí a snáze se ovládá, aby bylo možné předvádět triky, např. úplné protočení řídítek: aby bylo možné předvádět triky, např. úplné protočení řídítek. Koloběžka na freestyle je také tužší a pevnější.

Jak zabránit uvolňování šroubků?

Integrované hlavové složení MF3.6 1"1'8 s kompresním systémem IHC, díky kterému nedochází k samovolnému uvolňování. Výhoda: díky speciálnímu systému blokace šroubů se nestane, že by se šrouby samovolně povolily. Šrouby čas od času přitáhněte. Stačí sundat řídítka (povolit šrouby objímky) a dotáhnout samosvorný šroub. Nastavení systému je velmi jednoduché!

MF 3.6 ŘÍZENÍ
Jakou vyžaduje koloběžka údržbu?

Freestyle je extrémní sport (i u začátečníků). Naše řada OXELO MF je na to určena, díly jsou pevné, ale nejsou nezničitelné. Doporučujeme před každou projížďkou i po ní zkontrolovat stav koloběžky a ověřit, že žádná součástka není povolená nebo poškozená.

Jak vybrat správnou velikost freestylové koloběžky?

Správnou velikost koloběžky určíte následujícím způsobem: postavte se na desku koloběžky. Řídítka by vám měla dosahovat do úrovně boků, paže byste měli mít natažené a záda rovná.

Jaká je maximální hmotnost uživatele? 

Maximální hmotnost uživatele pro koloběžku MF3.6 je 100 kg. 

Montáž mf3.6 video!

MF 3.6 MONTÁŽ

Blog decatlon