MF 1.8 ČERNO-BÍLÁ

REF: 8400170, 8400169

MF1.8

V souboru naleznete návod, náhradní díly, rady pro údržbu, videa, jak opravit koloběžku.

Váš servis

CESTA ZÁKAZNÍKA

Technické informace a údržba

Jak vybrat správnou velikost freestylové koloběžky?

Správnou velikost koloběžky určíte následujícím způsobem: postavte se na desku koloběžky. Řídítka by vám měla dosahovat do úrovně boků, paže byste měli mít natažené a záda rovná. Řídítka u freestylových koloběžek nejdou výškově nastavit.

K čemu slouží různé velikosti koleček?

100, 110 nebo 120 mm? Čím větší má kolečko průměr, tím větší bude stabilita při jízdě, což umožní jet větší rychlostí... Větší kolečka jsou ale také těžší.   Větší kolečka jsou těžší, nezachází se s nimi tak snadno jako s menší kolečky, předvádět triky proto může být obtížnější.  Velikost koleček je tedy třeba zvolit podle toho, k čemu bude koloběžka používána.

Rady ke skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.

Jakou vyžaduje koloběžka údržbu?

Freestyle je extrémní sport (i u začátečníků). Naše řada OXELO MF je na to určena, díly jsou pevné, ale nejsou nezničitelné. Doporučujeme před každou projížďkou i po ní zkontrolovat stav koloběžky a ověřit, že žádná součástka není povolená nebo poškozená.

Jaký je rozdíl mezi freestyle a "klasickou" koloběžkou?

Rozdíl mezi freestyle koloběžkou a klasickou koloběžkou je stejný jako rozdíl mezi BMX kolem a kolem do města. Koloběžka na freestyle má širší řídítka a menší kolečka (pro lepší ovladatelnost). Je také lehčí a snáze se ovládá, aby bylo možné předvádět triky, např. úplné protočení řídítek.  Koloběžka na freestyle je také tužší a pevnější.

Jaká je maximální hmotnost uživatele? 

Maximální hmotnost uživatele pro koloběžku MF1.8 je 100 kg.

Videa s návody na opravu

Podívejte se na videa jak opravit koloběžku.

Výměna gripu desky