MID-9-MIXTE

REF: 8494856

MID 9 MIXTE

2018

Ideální na krátké jízdy po městě (do 2 km) pro osoby, které měří mezi 145 a 185 cm. Koloběžka MID má odpružený předek a velká kolečka.

Koloběžka MID má odpružený předek a velká kolečka. A jedna věc navíc: brzda na řídítkách pro lepší kontrolu rychlosti.

 

Váš servis

CESTA ZÁKAZNÍKA

Technické informace a údržba

Pro koho je koloběžka mid 9 určená?

Pro všechny, co měří přibližně mezi 145 a 185 cm. A to je hodně lidí! Koloběžka MID 9 nabízí možnost nastavení výšky a je vybavena na jízdu po městě (cesty do 2 km). Na delší cesty jsou vhodnější koloběžky Oxelo z řady Town.Maximální nosnost koloběžky je 100 kg.

 

uživatel
Jaká jsou bezpečnostní pravidla pro použití této koloběžky?

Stejně jako u jiných sportů, u nichž hrozí riziko pádu, je vhodné i při jízdě na koloběžce používat ochranné prostředky: přilbu a chrániče kolen a loktů. Většina vážných nehod se stává během prvních měsíců používání koloběžky. Proto si nejprve řádně natrénujte základní techniku jízdy, abyste dobře zvládali rychlou jízdu i brzdění v rizikových situacích a za jakýchkoli podmínek.

Je koloběžka mid 9 vhodná do města?

Ano: dojedete v průměru třikrát rychleji, než kdybyste šli pěšky. Koloběžka MID 9 zaručuje pohodlnou jízdu: přední a zadní blatník na ochranu při dešti, brzda na řídítkách, odpružení a velká kolečka (175 mm), díky kterým přejedete obrubník.

Jak se o koloběžku starat?

Před každým použitím i po něm zkontrolujte stav koloběžky. Zaměřte se především na funkčnost brzdy, uvolněné díly a praskliny. Kolečka a ložiska jsou díly podléhající opotřebení. Součástky pravidelně kontrolujte a v případě potřeby je vyměňte.

údržba

Náhradní díly

Potřebujete náhradní díly?

Servisní úkony v decathlonu

Návod