EL700

Ref: 8580899

EL700

Datum uvedení na trh: 2021

Montáž a zprovoznění

Zakoupili jste výrobek značky Domyos a my bychom vám tímto rádi poděkovali za projevenou důvěru. Abychom vám pomohli pás zprovoznit, připravili jsme pro vás videonávod, jak postupovat při montáži krok po kroku.

První použití

Pokud potřebujete informace o tom, jak produkt spustit nebo používat, nebo pokud potřebujete poradit se cvičením, vše najdete zde!

Údržba el700

Eliptický trenažér pás vám pomáhá starat se o vaši postavu, proč mu tedy nevěnovat nějakou péči zpět? Pravidelná údržba je důležitým předpokladem správného fungování stroje. Navíc prodlužuje jeho životnost. Naše doporučení k údržbě výrobku naleznete zde.

Mám problém se zobrazením

Pokud se váš eliptický trenažér nechce zapnout, nefunguje, zobrazuje chybový kód nebo máte prostě jen otázky ohledně jeho používání, řešení pravděpodobně naleznete níže. řešení pravděpodobně naleznete níže.

Eliptický trenažér je hlučný

Eliptický trenažér není stabilní

Nákres dílů

EL700

Opravy výrobku

Chcete sami provést opravu na svém trenažéru, ale nevíte, jak na to? Zde naleznete všechna naše doporučení a videa.

Objednejte si díly dostupné pro tento výrobek

Potřebujete ke svému eliptickému trenažéru náhradní díly?

EL700

Eliptický trenažér / servis

Každá prodejna Decathlon má servis pro údržbu a opravy vašeho výrobku. Seznamte se se všemi službami, které vám mohou poskytnout náš vyškolený personál.

Návod, homologace

EL700

Návod el700

Pokud potřebujete návod, klikněte na odkaz níže.

návod

Prohlášení o shodě

Pokud potřebujete prohlášení o shodě, klikněte na odkaz níže.

EL700

Naše závazky

Domyos poskytuje při dodržení normálních podmínek používání záruku 5 let na rám a 2 roky na ostatní díly a práci, počítáno od data nákupu prokázaného účtenkou z pokladny.