poprodejní servis dětských kol

DĚTSKÁ KOLA

Zde najdete rady k údržbě a opravám, ať už máte jakýkoli typ dětského kola Decathlon.

Jaký typ dětského kola máte?

Hledáte návod na sestavení nebo garanční knížku a uživatelskou příručku? Případně náhradní díly kompatibilní s vaším dětským kolem? Vyhledejte svoje kolo v jedné z níže uvedených kategorií a získejte informace, které potřebujete.

DĚTSKÁ KOLA

NAŠE RADY K ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ

Podívejte se na naše návody, jak se postarat o kola vašich dětí.

Chcete-li prodloužit životnost dětského kola, je důležité se o něj dobře starat. Údržba kola vašeho dítěte je také způsob, jak předejít předčasnému opotřebení. Pro bezpečnou jízdu je důležité udržovat vybavení v dobrém stavu. Pomůžeme vám v tomto úkolu.

DĚTSKÁ KOLA

NÁHRADNÍ DÍLY na dětská kola

Podívali jste se na naše návody a nyní potřebujete náhradní díly na opravu vašeho dětského kola? Pedály, kola, řetěz, pláště, v naší nabídce najdete to, co potřebujete ⤵️

DĚTSKÁ KOLA

OPRAVA VAŠEHO DĚTSKÉHO KOLA ODBORNÍKEM | SLUŽBY SERVISU

Na každé Decathlon prodejně najdete servis, kde si můžete nechat kolo opravit odborníkem. Podívejte se na všechny služby, které mohou naši vyškolení technici provést, aby vám pomohli.
Díky naší stránce podpory můžete přímo kontaktovat technika online prostřednictvím formuláře, zadáním kódu vašeho modelu do vyhledávacího řádku nebo vyhledáním vašeho produktu kliknutím na miniaturu zařízení "v sekci Jaký produkt vlastníte", která se nachází výše.

NAŠE ZÁVAZKY

Decathlon se zavazuje poskytovat vám technickou podporu úměrnou produktům.