BASKETBALOVÉ KOŠE | DECATHLON POPRODEJNÍ SERVIS

BASKETBALOVÉ KOŠE

BASKETBALOVÉ

Vyberte model svého basketbalového koše a vyhledejte všechny informace týkající se tohoto produktu. Montáž, údržba, opravy, příslušenství a náhradní díly kompatibilní s vaším basketbalovým košem!

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK K900

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK K900: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

S vaším basketbalovým košem K900 něco není v pořádku? Zde naleznete návod k použití, instruktážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat!

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B100 EASY PLEXI

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B100 EASY PLEXI: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

S vaším basketbalovým košem B100 Easy Plexi něco není v pořádku? Zde naleznete návod k použití, instruktážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat!

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B900 BOX NBA

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B900 BOX NBA: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

S vaším basketbalovým košem B900 Box NBA něco není v pořádku? Zde naleznete návod k použití, instruktážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat.

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B100 EASY

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B100 EASY: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Něco není v pořádku s vaším basketbalovým košem B100 Easy? Zde naleznete návod k použití, montážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat!

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK K500

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK K500: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

S vaším basketbalovým košem K500 něco není v pořádku? Zde naleznete návod k použití, montážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat!

košB200easy

BASKETBALOVÝ KOŠ TARMAK B200 EASY: návod k použití, oprava : upozornění, oprava

Něco není v pořádku s vaším basketbalovým košem B200 Easy? Zde naleznete návod k použití, montážní video, pokyny k údržbě a mnoho dalšího. Také zde naleznete veškeré náhradní díly, které budete potřebovat!

basketbalový-koš-b-700-decathlon-tarmak

Basketbalový koš B700 TARMAK : upozornění, oprava

Basketbalový koš B700 vhodný pro děti i dospělé na hraní basketbalu venku. Basketbalový koš B700 lze snadno nastavit do 7 výšek od 2,40 m do 3,05 m.

KOŠB700

Basketbalový koš B700 Pro TARMAK: upozornění, oprava

Basketbalový koš B700 vhodný pro děti i dospělé na hraní basketbalu venku. B700 PRO je nastavitelný od 2,40 m do 3,05 m a snadno se přemisťuje.

b100basketbalovýkoš

Basketbalový koš B100 ČERNÝ TARMAK: upozornění, oprava

Vhodný pro děti i dospělé na hraní basketbalu venku. B100 ČERNÝ je nastavitelný od od 2,20 m do 3,05 m.